ברוכים הבאים לאותנטבעי

עולם של מטעמים על בסיס תזונה מן הצומח. אותנטבעי הוא מפעל בוטיק למוצרים טבעוניים, השוכן באזור התעשייה הישן של דימונה.

אנחנו מספקים מגוון רחב של מזון טבעוני מחומרי גלם מגוונים ללקוחות פרטיים, לשפים, למסעדות ולשוק העסקי והמוסדי.

אנו דוגלים בתזונה טבעית מעל 50 שנה ובזכות זאת, למדנו והחכמנו עם השנים: כיום אנו יכולים לייצר שפע פתרונות קולינריים לכל שף, טבח, עסק מקומי או רשתות גדולות – שיכילו את מלוא הטעם, המרקם והאותנטיות של המנה. 

המפעל שלנו מייצר חומרי גלם ובעיקר סייטן (חלבון חיטה אותנטי) הן כחומרי גלם או כמנות מוגמרות, המבוססות על מנות בשריות מוכרות כגון המבורגר, שווארמה, קיש ולזניה.
המנות הצמחיות בעלות טעם שמספק כל חך, כשרות פרווה למהדרין ו- 100% טבעוניות. בנוסף, באפשרותנו לייצר פתרונות צמחיים יצירתיים באופן אישי, לפי דרישה ואפיון הלקוח. 

עיקר העובדים במפעל של אותנטבעי כיום הם חברי קהילת העבריים מדימונה: קהילת העבריים מהווה כיום חברה משגשגת בישראל, שפועלת באופן אקטיבי ושיתופי עם המדינה.

הקהילה עצמה מאמינה בפעילות שיתופית ומעודדת קולקטיביות ואחווה, על דרך התזונה הטבעונית.  

אנו מעודדים אושפיזין ומארחים מאות מבקרים בשנה. ברשותנו מסעדות טבעוניות לצד המפעל שלנו, בו אנו מגישים מהמזון הטבעוני המוכן שלנו ומאפשרים רכישה של חומרי גלם שונים.

אנו באותנטבעי, מאמינים כי אך ורק תזונה טבעונית, המבוססת על חומרי גלם טבעיים ובריאים,

יחד עם התעמלות על בסיס קבוע ושינה מרובה יובילו לאורח-חיים בריא ומאושר יותר, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. בקהילה שלנו, אנו מקפידים על מזון טבעוני, פעילות-גופנית, מחזור, אהבת המוזיקה והחברה ומקווים, כי ערכים אלו יחלחלו הלאה.

 

 

על החטיבה העסקית

פתרונות עסקיים לענף המסעדנות: לצד שיווק המוצרים של אותנטבעי לשוק הפרטי והקמעונאי,

עומדת החטיבה העסקית שלנו שמציעה לייצר ולספק לכל ספק של הסעדה מנות ופתרונות, המותאמים אישית לפריסת העסק שלכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המחלקה העסקית שלנו ולבחון אפשרות לקיום פגישת טעימות, בה נוכל לייצר עבורכם מעדנים לפי בקשה, בשילוב עם הידע הוותיק שלנו.